Eco Power Clear Sodowanie Piaskowanie Marcin Siaśkiewicz

Eco Power Clear – jesteśmy firmą usługowo-produkcyjną. Od kilku lat zajmujemy się szeroko pojętym ślusarstwem budowlanym i użytkowym oraz czyszczeniem sodą tak zwane sodowanie (piaskowanie lub szkiełkowanie). Nieustannie dbamy o rozwój naszej firmy, co pozwala nam zaoferować Państwu szeroką gamę różnorodnych usług i produktów najwyższej jakości. Nasi wyspecjalizowani rzemieślnicy wytwarzają między innymi:

  • kute balustrady zewnętrzne i wewnętrzne,
  • balustrady ze stali nierdzewnej,
  • inne elementy ze stali nierdzewnej,
  • ogrodzenia, w tym kute i przemysłowe,
  • bramy i furtki,
  • konstrukcje lekkie,
  • garaże, wiaty,
  • konstrukcje schodów: proste, zabiegowe, kręte,
  • inne konstrukcje nietypowe

Wszystkie wyroby wyprodukowane przez naszą firmę charakteryzują się dużą trwałością, niezwykłą starannością wykonania oraz wysoką jakością.

Jako rzetelna firma, której celem jest jak najlepsze zadowolenie klientów, stawiamy przede wszystkim na sumienność, uczciwość i solidność oraz ciągły rozwój, tak aby sprostać wszelkim powierzonym nam projektom i zadaniom.

Ponadto specjalizujemy się w ekologicznym oczyszczaniu sodą takich materiałów i powierzchni jak: metal, drewno, kamień oraz fasady i elewacje. W tej dziedzinie korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań firmy SODABLAST SYSTEMS, która jest liderem nowoczesnych technologii oczyszczania metodą strumieniowo – ciśnieniową.

Ekologiczne czyszczenie sodą to innowacyjny i nowoczesny sposób na czyste powierzchnie, który doskonale sprawdza się w wielu dziedzinach przemysłowych i pozwala na zachowanie najwyższych norm z zakresu zdrowia i ochrony środowiska. Oczyszczanie za pomocą sody umożliwia w krótkim czasie osiągnięcie oczekiwanych i zadowalających efektów. Jest przy tym całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji takich jak kwarc.

 

Sodowanie skutecznie usuwa wszelki brud, stare osady środowiskowe, tłuszcz, a także resztki tynków i cementu, naloty z dymu i sadzy, oraz inne zanieczyszczenia. Taki system czyszczenia może być stosowany na różnego rodzaju powierzchniach, zarówno na elewacjach budynków, nawierzchni brukowej, jak i przy renowacji pojazdów, oczyszczaniu samochodów i motocykli oraz usuwaniu różnorodnych zabrudzeń przemysłowych i komunalnych.