Mitan Wojciech Wynajem pokoi

Nasza działalność polega na zapewnianiu pokoi na wynajem turystom odwiedzającym nasze piękne góry. W Zakopanem i okolicach jest wiele miejsc godnych uwagi i odwiedzenia. Codziennie na ulicach i w restauracjach można spotkać wielu odwiedzających, których zachwycają piękne widoki i życie w mieście. Warto zatrzymać się w komfortowych warunkach, aby móc odpocząć po całodniowych eskapadach.

Oferujemy Państwu tani, wygodny nocleg w bardzo korzystnych warunkach. Nasz pensjonat jest położony nieopodal wejścia do doliny Strążyskiej. W naszych idealnie przygotowanych kwaterach znajdą Państwo spokój na łonie natury. Otaczająca przyroda i świeże powietrze z pewnością pomogą w odpoczynku po długim zwiedzaniu. Oprócz pokoi dysponujemy także przestronnymi apartamentami. Zadbaliśmy o stosowne wyposażenie przestrzeni, w której znajdują się goście.

Zapewniamy Państwu dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem oraz świetlicę, gdzie można spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi. Co więcej, umożliwiamy wykupienie wyżywienia, a także skontaktujemy Państwa z instruktorem nauki jazdy na nartach. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu wycieczki i polecimy jakie miejsca warto odwiedzić. Gwarantujemy wygodny dojazd oraz bezpieczne miejsce dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia kwatery w domu gościnnym u Wojciecha Mitana.