PPUH „Tol Dom” Sławomir Gajdosz

PPUH TOLDOM zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz branżowych (podmiotów krajowych i zagranicznych) w segmencie pokryć dachowych, ochrony przeciwśniegowej, obróbek i usług dekarskich.

Jesteśmy firmą produkcyjno usługowo handlową.

Produkcja

Firma produkuje wszelkiego typu obróbki dachowe – standardowe i na indywidualne zamówienie, rynny, parapety, gąsiory. Dzięki nowoczesnym urządzeniom nasze produkty charakteryzuje precyzyjne wykonanie i estetyczny wygląd. Oferujemy je w szerokiej gamie kolorystycznej, z blachy płaskiej wszystkich producentów na rynku, gwarantujemy 100% dopasowanie do pokrycia dachowego.

Naszym sztandarowym produktem, który zdobył zaufanie i uznanie wśród setek klientów w całej Polsce są Śniegołapy „Łezka”. Trwałość i estetyka w jednym – to wynik naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony przeciwśniegowej i doskonałych urządzeń do produkcji. Wykonane z grubej blachy renomowanych producentów: Ruukki, Ssab, ThissenKrupp, Arcelor Mittal Germany. Do wyboru: kolor, powłoka, producent. Doskonale sprawdzają się i prezentują nie tylko na blachodachówce i trapezie. Zatrzymaj śnieg!

Pokrycia dachowe

Jest wielu producentów i wiele modeli, tak jak jest wielu klientów i tyleż gustów. Pozwól że przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania z tych, które szukasz i potrzebujesz, do wyboru do koloru!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, ekonomiczne rozwiązania na dach, jak i wyszukane produkty najlepszych producentów. Oferujemy blachodachówkę, trapez, panele dachowe, „klik” felc i inne. Różnorodność modeli pozwoli dopasować produkt do Twoich potrzeb. Znamy się na tym – sami zajmujemy się dekarstwem.

Współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi producentami pokryć dachowych i akcesoriów: Budmat, Pruszyński, Plannja, Ruukki, Arcelor Mittal, Gunnenbo, Gamrat, Kaczmarek, Wkręt-Met, FAKRO i inni.

Znajdziecie Państwo u nas wszystko czego możecie potrzebować na dach, w bogatej kolorystyce i korzystnych cenach.
Usługi dekarskie.