Transport Ciężarowy-Roboty Ziemne Ludwik Turkot

Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór zarówno usług budowlanych, jak i transportowych. Oferujemy przewóz materiałów samochodami ciężarowymi, a także samochodami dostawczymi. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu wypożyczenia ciągnika siodłowego z naczepą oraz z niskopodwoziem. Ponadto w naszej firmie znajdują się wywrotki, których prowadzimy wynajem. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przewóz żwiru oraz rozładunek i wyładunek.

Oferujemy również wykonanie wykopów oraz niwelacji terenu. Podejmiemy się przygotowania terenu pod budowę, bądź inwestycję. Uzupełnienie naszej oferty stanowi usługa z wykorzystaniem koparkoładowarki. Wykonujemy wszelkie zlecenia dotyczące prac ziemnych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas trasy. Nasi pracownicy to specjaliści w transporcie budowlanych, są doświadczeni i wykwalifikowani. Pojazdy, z których korzystamy, są niezawodne oraz przygotowane do długotrwałej pracy. Regularnie oddajemy je do kontroli, aby mieć pewność, że nic nikomu się nie stanie podczas wykonywania jakichkolwiek zleceń.

Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość.

Zapraszamy do współpracy.