Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz

Na rynku jako firma Air Hydro-Tech działamy od 2021 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sieradzu, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Artur Pertkiewicz.

Naszą specjalnością są usługi wodno-kanalizacyjne. W ofercie mamy między innymi montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Montujemy też pompy ciepła, które coraz częściej wykorzystuje się do centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych i przygotowywania w nich ciepłej wody.

Zajmujemy się również montażem klimatyzacji. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na montaż tego praktyczne, komfortowego systemu w mieszkaniu czy domu. Klimatyzator nie tylko pomaga przetrwać upalne lato, ale jest również przydatny podczas innych pór roku. Ceny urządzeń klimatyzacyjnych są coraz niższe, co jeszcze bardziej zachęca do ich montażu.

Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego dobrze wiemy, gdzie zamontować urządzenia do klimatyzacji, aby należycie spełniały swoją funkcję, a także były komfortowe w użytkowaniu. Klientom zapewniamy profesjonalny montaż wraz z gwarancją na wykonaną usługę.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Air Hydro-Tech.