Drewniana Fabryczka – Dawid Kunysz

  • Telefon: 667-486-737
  • Adres: Chmieleń 113A, 59-623 Chmieleń

Siedziba mojej firmy mieści się w Chmieleniu, na terenie województwa dolnośląskiego. Nazywam się Dawid Kunysz i jestem właścicielem pracowni stolarskiej Drewniana Fabryczka. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty.

Stolarstwo meblowe było moją pasją, odkąd pamiętam. W krótkim czasie zainteresowanie przerodziło się w pomysł na własną działalność. Ruszyły prace, zdobyłem pierwszych Klientów a dzięki ich zadowoleniu, zbudowałem pozytywny obraz mojej marki.

Wykonuję meble na zamówienie, w szczególności mebelki dziecięce. Jestem osobą kreatywną, która potrafi wykonać swoje usługi tak, aby ich efekt przerósł oczekiwania Klientów, zaś najmłodszym przyniósł ogromną frajdę i satysfakcję. Korzystam z najlepszych dostępnych materiałów oraz precyzyjnych narzędzi. Współpracuję z wieloma firmami, co pozwala mi na szybką i profesjonalną realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Moja oferta to między innymi:
łóżeczka dla dzieci
meble klasyczne
zabudowa wnęk
szafy przesuwne
garderoby
meble łazienkowe
meble kuchenne
meble dla dzieci
Wykonuję dowolne meble na wymiar. Jestem otwarty na nawet najbardziej kreatywne pomysły. Z przyjemnością dobiorę materiały i stworzę szafkę na ubrania dla dziewczynki w kształcie domku, czy też łózko przypominajace samochód dla chłopca.

Gwarantuję terminowość, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną i kompetentną obsługę każdego zlecenia.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty!