FHU Holiterm Paweł Holeczek

Holiterm istnieje w branży od 2014 roku. Świadczy kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Siedziba działalności znajduje się w w Katowicach. Właścicielem jest Paweł Holeczek.

Głównym profilem działalności jest profesjonalna obsługa w zakresie hydrauliki. Do podstawowych usług wodno-kanalizacyjnych należą przede wszystkim instalacje sanitarne i montaż pomp. Hydraulicy zajmują się również uszczelnianiem rur i montażem urządzeń do pomiaru ciśnienia oraz ilości przepływu wody. Holiterm wykonuje również usługi gazowe, w skład których wchodzą między innymi centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe i montaż piecyków gazowych.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką firmy są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Holiterm.