Kamieniarstwo Wanga Mateusz Drabiak

Nazywam się Mateusz Drabiak i jestem właścicielem zakładu kamieniarskiego działającego pod nazwą Kamieniarstwo Wanga. Mieścimy się w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku.

Usługi kamieniarskie, jakie Państwu oferujemy to przycinanie i polerowanie kamienia. Naszym głównym produktem są nagrobki oraz grobowce z naturalnych kamieni granitowych. Wykonujemy je zgodnie z wybranym przez Państwa projektem. Zajmujemy się także samodzielnym projektowaniem nagrobków. Oferujemy fachowe doradztwo w wyborze kształtu i materiału wykonania. Doradzamy także, w jaki sposób dbać o nawierzchnię płyty, aby na długo zachowała swój atrakcyjny wygląd. Jako dodatki do nagrobków wytwarzamy figury nagrobne i wazony granitowe.

Oprócz tego w ramach oferty wykonujemy również:

  • blaty,
  • parapety,
  • płyty kamienne na chodniki.

Nasi pracownicy to wyspecjalizowana kadra, która posiada doświadczenie i umiejętności potrzebne do precyzyjnych prac kamieniarskich. Do dyspozycji mają profesjonalny sprzęt, dzięki któremu każde zlecenie realizują dokładnie i bardzo estetycznie.

W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym zakładzie w Oleśnicy. Zapraszamy do współpracy.